1 محصول
مرتب‌سازی:

گوشی سامسونگ

لیست قیمت روز انواع گوشی های سامسونگ Samsung:

در این صفحه ما لیست قیمت همه ی گوشی های برند سامسونگ از گلکسی های سری A تا سری M و S را برای شما یکجا آورده ایم. با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتری را درباره ی این برند معروف و پرطرفدار خدمت شما ارایه کنیم. گوشی های سامسونگ برای همه ی قشر های جامعه گوشی مناسب دارد که همین مساله یکی از دلایل محبوبیت شرکت سامسونگ نزد ایرانیان است. از طرفی آپدیت های نرم افزاری تضمینی 3 ساله برای گوشی های میانرده و پایین رده و آپدیت های 5 ساله برای گوشی های پرچمدار دانست.

البته این به این معنی نیست که سامسونگ شکست را تجربه نکرده است. جدیدترینش همین گوشی note 7 که به دلیل انفجار باتری از سطح بازار جمع آوری شد. البته بعد از آن تمام این ایرادات برطرف شده و در گوشی های جدیدش شاهد این مشکلات نیستیم.

خرید گوشی سامسونگ :

ممکن است شما هم در خرید گوشی سامسونگ با توجه به تعداد مدل های بالای عرضه شده به مشکل بخورید. اما نگران نباشید ما گوشی ها را بر اساس قیمت و مشخصات کاربردی دسته بندی کرده ایم. شما میتوانید به هر یک از دسته بندی های گوشی تا 5 میلیون تومان ، گوشی تا 10 میلیون تومان ، گوشی تا 15 میلیون و گوشی های پرچمدار مراجعه کنید و گوشی مناسب با بودجه ی خود را تهیه کنید.

 

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)