36 محصول
مرتب‌سازی:

گوشی سامسونگ

لیست قیمت روز انواع گوشی های سامسونگ Samsung:

در این صفحه ما لیست قیمت همه ی گوشی های برند سامسونگ از گلکسی های سری A تا سری M و S را برای شما یکجا آورده ایم. با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتری را درباره ی این برند معروف و پرطرفدار خدمت شما ارایه کنیم. گوشی های سامسونگ برای همه ی قشر های جامعه گوشی مناسب دارد که همین مساله یکی از دلایل محبوبیت شرکت سامسونگ نزد ایرانیان است. از طرفی آپدیت های نرم افزاری تضمینی 3 ساله برای گوشی های میانرده و پایین رده و آپدیت های 5 ساله برای گوشی های پرچمدار دانست.

البته این به این معنی نیست که سامسونگ شکست را تجربه نکرده است. جدیدترینش همین گوشی note 7 که به دلیل انفجار باتری از سطح بازار جمع آوری شد. البته بعد از آن تمام این ایرادات برطرف شده و در گوشی های جدیدش شاهد این مشکلات نیستیم.

خرید گوشی سامسونگ :

ممکن است شما هم در خرید گوشی سامسونگ با توجه به تعداد مدل های بالای عرضه شده به مشکل بخورید. اما نگران نباشید ما گوشی ها را بر اساس قیمت و مشخصات کاربردی دسته بندی کرده ایم. شما میتوانید به هر یک از دسته بندی های گوشی تا 5 میلیون تومان ، گوشی تا 10 میلیون تومان ، گوشی تا 15 میلیون و گوشی های پرچمدار مراجعه کنید و گوشی مناسب با بودجه ی خود را تهیه کنید.

 

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.